Piedāvājumā ir vairāki autopaklāju veidi no Polijas, Slovākijas, Vācijas, Spānijas.

Gumijas paklāji salonā (Gumijas vanniņas salonā) – Gumijas paklāji salonā ir ražoti speciāli katram modelim. Paaugstinātas autopaklāju malas palīdzēs uzturēt automašīnas salonu tīrībā. Gumijas paklāji ir izgatavoti no smaržīgās organiskās gumijas, līdz ar to, tiem nav nepatīkamās gumijas smakas. Pat pie 40° temperatūras autopaklāji turpina jums kalpot bez jebkādas nepatīkamas smaržas. Uz dažiem modeļiem ir iespējama krāsu izvēle (melna, pelēka un bēšā krāsa). Atkarībā no automašīnas markas un modeļa, gumijas paklājiem, nepieciešamības gadījumā, komplektā nāk bezmaksas stiprinājumi ne tikai uz priekšējiem paklājiem, bet arī uz aizmugurējām gumijas vanniņām. Ekskluzīvākus stiprinājumus, pēc nepieciešamības, ir iespejams iegādāties atsevišķi, ja tie ir pieejami uz vietas.

 

Gumijas paklāji salonā bez maliņām – Gumijas paklāji no Vācijas. Ražoti katram modelim atsevišķi. Taisīti no biezas un izturīgas gumijas. Auto paklāju krāsa – tumši pelēka. Gumijas paklājos ir iestrādāti oriģinālie stiprinājumi.  Uzturēs automašīnas salonu tīrībā.

 

Gumijas paklāji salonā bez maliņām - Gumijas paklāji salonā no Spānijas. Ražoti katram modelim atsevišķi. Ražoti no biezas un izturīgas gumijas. Visas autopaklāju stiprinājuma vietas sakrīt.

 

Auduma paklāji salonā – Ražoti Slovakijā. Šūti identiski oriģinālie paklājiem ( oriģinalai formai ). Auduma paklāji salonā ražoti pēc oriģinālās tehnoloģijas. Iekšpusē ir kaprona un stiklašķiedras slānis. Paklājiem ir gumijota apakša. Auduma paklāji ir šūti ar auklu. Vadītāja paklājam ir iebūvēts papildus spilvens zem papēža, kas kopumā dod, apmēram, 1,5 cm biezumu. Paklājos ir iestrādāti visi nepieciešamie oriģinālie stiprinājumi. Dažos gadījumos stiprinājumus ir jānopērk atsevišķi.

 

Auduma paklāji salonā – Ražoti Polijā. Šūti katram modelim atsevišķi, pēc oriģinālās formas. Paklāju malas ir apšūtas ar speciālu lentu. Vadītāja paklājam ir iebūvēts speciāls ciets ieliknis, kas liek kalpot paklājiem ilgāk. Auduma paklāju biezums ir, apmēram, 5 mm. Auduma paklājiem ir gumijota apakša. Ir iebūvēti stiprinājumi.